IMB w Katowicach

Niedawno pojawiły się nowe wiadomości, które to dotyczą miejsc pracy w Katowicach, albowiem firma IMB ma zamiar otworzyć na terenie miasta nową jednostkę. Tym samym na terenie Katowic będziemy mogli cieszyć się z możliwości podjęcia pracy zarobkowej.

Oddział amerykańskiej korporacji postanowił zainwestować i ma zamiar w niedługim czasie zatrudnić znaczną ilość osób z terenu Katowic.

Nowe możliwości

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że IMB szuka specjalistów komputerowych oraz informatyków. To właśnie osoby mające takie wykształcenie mają szansę na podjęcie pracy w katowickim oddziale. Do końca 2014 roku liczba przyjętych pracowników ma dojść do czterystu tysięcy osób. Z całą pewnością inwestycja amerykańskiej firmy poprawi sytuację na rynku pracy

IMB – szansa dla studentów

Stworzenie na oddziału IMB na terenie Katowic to ogromna szansa na możliwość podjęcia pracy, albowiem szykują się przyjęcia. Przede wszystkim jest to okazja dla studentów, którzy ukończyli informatykę oraz programowanie.

Naturalnie jest to spora inwestycja, jednakże opłacalna, albowiem ogromna ilość osób dostanie pracę zarobkową. Inwestycja ta będzie z pewnością procentować w kolejnych latach, a być może pojawią się kolejne firmy.

 

Centrum Dostarczania Usług

Na terenie Katowic powstanie nowoczesne Centrum Dostarczania Usług, które to będzie świadczyć usługi IT. Oczywiście znajdą pracę specjaliści i informatycy nie tylko z Katowic, ale także z całej Polski.

IMB stawia jednak na potencjał młodych osób, studentów. Z tego też względu będzie współpracować z Politechniką Śląską, oraz Uniwersytetem Ekonomicznym a także Wyższą Szkołą Handlową.

Owa współpraca poprawi nie tylko działalność na rynku pracy, dostarczy nowych etatów, ale także ulepszy działalność uczelni, które na tej współpracy na pewno skorzystają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *