Fundacja Aktywizacji Pracy????

Fundacja Aktywizacji Pracy, którą chcemy Państwu przedstawić działa przede wszystkim na rzec osób niepełnosprawnych. Działamy, więc na rzecz tych osób, które z powodu złego stanu zdrowia, czy też orzeczonego stopnia niepełnosprawności nie mogą znaleźć pracy na rynku, chociaż poszukują jej bardzo aktywnie. Na rynku funkcjonujemy już kilka lat, zaś głównym obszarem naszych działań jest Kraków oraz okolice. Nasza Fundacja stara się pomagać wszystkim osobom, jakie cechują się stopniem niepełnosprawności, bez względu na profil ich działalności zawodowej. Obecnie z naszych usług korzysta wielka ilość mieszkańców Krakowa, ale także kontaktują się z nami osoby niemalże z całej Polski.

Obecnie firma zatrudnia wielką ilość profesjonalnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, jacy doskonale wiedzą, które działania poczynić, aby o wiele bardziej poprawić standard życia osób bezrobotnych, które mają status niepełnosprawnych. Nasza firma skupia się na udzielaniu fachowych porad, z jakich to można skorzystać nie tylko na terenie firmy, ale także wykorzystując w tym celu Internet. Wszystkie porady, których udzielamy mają charakter bezpłatny.

Pomoc dla osób niepełnosprawnych

Jeśli osoby niepełnosprawne korzystają z usługi naszej Fundacji mają możność otrzymać wszechstronne wsparcie, albowiem w naszej ofercie znajduje się szereg różnorodnych szkoleń, kursów i praktyk, które to mają na celu podnieść ich umiejętności a co więcej odnaleźć się na rynku pracy. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także porady psychologiczne, a także te, które mają charakter prawny. W ramach działań naszej Fundacji oferujemy także pomoc dla pracodawców, którzy poszukują na nowe stanowiska pracy wykwalifikowanych pracowników. Jeśli pracodawca skorzysta z usług naszej Fundacji pomożemy mu także uzyskać dofinansowanie, które należy się w sytuacji zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *